Jedź na zimowe ferie wypożyczonym samochodem!

Data dodania: 26.01.2018


Na pewno tak jak inni czekasz z niecierpliwością na nadejście ferii zimowych – to świetna okazja do rodzinnego wyjazdu narciarskiego lub po porostu do wyjazdu za miasto. Niestety – wiele osób nie ma na tyle sprawnych i bezpiecznych samochodów, aby zapewnić rodzinie komfortową podróż wśród zimowej i śnieżnej aury. Należy również pamiętać, że wypadki chodzą po ludziach – jeżeli tuż przed planowaną datą wyjazdu auto uległo awarii i nie będziemy mogli z niego skorzystać – wypożyczalnia samochodów to miejsce, która naprawdę warto odwiedzić. Może się również okazać że nasze auto prywatne jest zbyt małe, aby pomieścić wszystkich członków wyjazdu oraz ich bagaże – zwłaszcza w przypadku dłuższych pobytów. Wtedy również wypożyczalnia aut stanie przed tobą otworem.

Wynajem samochodów Szczecin

Zastanawiasz się w jakie udogodnienia powinno być wyposażone twoje auto, aby było dobrze dopasowane do zimowych warunków jazdy? Wypożyczalnia samochodów może zaoferować ci zarówno auto osobowe (także modele kombi lub wyposażone w automat), jak i duże, wygodne VAN-y. Możesz mieć pewność, że cała flota pojazdów została poddana szczegółowym przeglądom, a dodatkowo posiada innego rodzaju udogodnienia, które będą dla ciebie przydatne w trakcie trwania ferii. Może to być na przykład nawigacja, która pozwoli ci dotrzeć na miejsce bez problemów – nawet wtedy, kiedy czeka cię przedzieranie się wśród zatłoczonego miasta lub na słabo oznaczonych drogach w górach. Kolejna kwestia to pojemny bagażnik – jeżeli zdecydujesz się na model kombi, pomieści on naprawdę wiele. Możesz również postawić na podgrzewanie foteli – to rozwiązanie uprzyjemni podróż i uchroni pasażerów przed chłodem, nawet podczas ostrego mrozu. Warto zadbać o to, aby wypożyczone auto miało wspomaganie kierownicy, które podniesie nasze bezpieczeństwo na drodze oraz ułatwi prowadzenie pojazdu. Przydatną opcją są przeciwmgielne lampy, które posiadają funkcję doświetlania zakrętów, co znaczenie poprawia widoczność – w szczególności po zapadnięciu zmroku. Dzięki komputerowi pokładowemu możesz zyskać wsparcie dzięki podróży – przypomni ci on o zbliżającym się tankowaniu i da rady odnośnie tego, jak jeździć ekonomicznie. Jeżeli obawiasz się, że możesz w trakcie długiej trasy złapać gumę – wypożyczalnia aut może udostępnić ci auto z czujnikiem ciśnienia w oponach. Długa trasa jest męcząca, dlatego tempomat to świetne rozwiązanie dla osób dużo podróżujących – umożliwia on utrzymanie stałej i przy tym bezpiecznej prędkości auta – nawet po stromych nawierzchniach.

G2 TEAM

Pamiętaj, że wypożyczalnia samochodów może zaoferować ci pojazd, który dzięki odpowiedniemu wyposażeniu może znacznie ułatwić ci podróż zimą.

Fado

http://check-phonenumber.co.uk/