Wygodny transport na weekend i wakacje

Data dodania: 06.12.2017


Wybrałeś naprawdę widowiskowe miejsce na swoją podróż? Pamiętaj że często takie miejsca nie są dobrze dostępne dla osób podróżujących pociągami lub autobusami. Pełną swobodę podróży z łatwością może zapewnić Ci posiadanie samochodu samochód. Coraz więcej osób decyduje się na wypożyczenie samochodu na weekend lub też wakacje za granicą. Podpowiemy Ci, jak możesz znaleźć i wybrać najlepszą ofertę wynajmu samochodu i na co zwrócić szczególną uwagę.

Specjalność – lotniska

W trakcie wakacji za granicą najłatwiej i najszybciej będzie dla Ciebie wypożyczyć samochód na terenie lotniska. Ale czy będzie to najtańsza opcja? Pamiętaj, że zazwyczaj wypożyczalnia samochodów, która jest zlokalizowana na lotniku może zastosować podwyższone ceny, mając świadomość, że trafiają do niczego nieświadomego turysty, który liczy na szybki wynajem auta od ręki. Właśnie dlatego, przed tym, zanim wybierzesz się za granicę warto dokonać analizy online ofert najbliższych wypożyczalni, dowiedzieć się, czy istnieje możliwość zostawienia auta na lotnisku, a także poszukać zniżek za dokonanie przelewu online, nie zapominaj również o porównaniu różnych warunków wynajmu i kaucji.

Fado

Jak wynająć auto na weekend w korzystnej cenie?

Za wysokie wymagania

Nie ukończyłeś jeszcze 25 roku życia? Niestety, wiele wypożyczalni wymaga dodatkowych opłat lub ustala podwyższone kaucje dla osób, które mają mniej niż 25 lat lub posiadają prawo jazdy od niedawna. Niestety nie są to jawne opłaty i najczęściej są one ukryte wśród zapisów regulaminu. Warto to sprawdzić, zanim otrzymamy rachunek wyższy niż zakładaliśmy.

Jeśli chodzi o wysokość kaucji, tu również różni się to w zależności od tego jaką wypożyczalnię wybierzesz oraz na jakie auto postawisz. Szukasz sposobu, aby zaoszczędzić? Na krótki, weekendowy wyjazd lepiej będzie wybrać auto z niższej klasy. Chyba naprawdę nie potrzebujesz luksusowego SUV-a, aby dojechać nad jezioro z rodziną?

Jeśli wypożyczalnia samochodów jest sprawdzona, możesz wynająć w niej auta w klasie A oraz B, które będą rewelacyjne na wypad z rodziną lub przyjaciółmi. Dodatkowo, wybierając takie auta często możesz cieszyć się okresowymi zniżkami, takimi jak oferta weekendowa, zerowy limit kilometrów, zniżki dzięki uiszczeniu opłaty online i wiele innych!

firma transportowa szczecin

Warto, abyś był świadom możliwości dodatkowych kosztów, jak i obowiązku opłacenia kaucji. Wszystkie informacje na ten temat powinny być zawarte w umowie. Powierzenie kaucji firmie wiąże się z tym, że istotny jest wybór naprawdę sprawdzonej wypożyczalni, która oferuje sprawne auta w nieskazitelnym wręcz stanie. Może zdarzyć się tak, że wypożyczysz najtańszy samochód, który będzie miał ukrytą wadę lub przeoczysz zadrapany lakier – później wypożyczalnie może rościć sobie prawa do Twoich pieniędzy, aby dokonać naprawy szkód.

Wypożyczalnia samochodów Szczecin